Про ВАБ Логістик

Місія

Основна мета нашої діяльності в Україні - це поширення ідеї про те, що якісні покращення в будь-якій сфері бізнесу можливі, якщо використовувати для виробництва більш якісні складові кінцевого продукту. Тобто, якщо хтось задумається про якісне покращення свого кінцевого продукту, то рішення, які пропонує компанія ВАБ Логістик, в частині логістики товарів, зможуть забезпечити його потреби навіть з запасом на майбутнє. Ми готові надати вам комплекс послуг з логістики вантажів, який відповідає німецьким стандартам якості. Ми встановлюємо чесні, довірливі стосунки з нашими партнерами, що сприяють прояву кращих сторін в кожному з нас. Ми систематизували і врахували всі побажання відправників і одержувачів вантажів для того, щоб ви якомога менше відволікалися від основної роботи на вирішення транспортних проблем.

Цінності

Ми намагаємося реалізувати цю ідею через досягнення максимальної ефективності наших дій у взаємозалежності у всіх сферах взаємовідносин. Ми віримо в те, що цього можна досягти, тільки збільшуючи довіру, як між співробітниками компанії, так і у відносинах з клієнтами, через професіоналізм наших співробітників і передові технології, а також: - увага до дрібниць у всьому, - виваженість і дотримання своїх обіцянок - виправдання очікувань колег і клієнтів, - чесність у відносинах і визнання своїх помилок, - бажання зрозуміти потреби іншої сторони, чужу точку зору. Кожне прийняте нашими співробітниками рішення повинно вести до виграшу обох сторін, що беруть участь в контакті і проявити кращі якості в кожної зі сторін. До кожної проблеми яка виникає ми прагнемо ставитися, як до реальної можливості поліпшити наші взаємини.

ВАБ Логістик сьогодні

Компанія ВАБ Логістик, є частиною великого міжнародного холдингу, який був заснований в 1880 році, тобто 140 років як ми займаємося логістикою. 90 представництв холдингу ВАБ Логістик і величезна кількість партнерів - резидентів багатьох країн світу, дозволяє нам надавати широку географію перевезень і якісну логістику по всьому світу; 2000 співробітників; 3300 тис. вантажів щорічно в групі компаній ВАБ Логістик; 300 одиниць техніки власного автопарку, включаючи спецтранспорт для перевезення небезпечних, негабаритних і вантажів які вимагають підтримки температурних режимів; 1000 знімних кузовів різної вантажопідйомності; 100 тис. кв.м. власних консолідаційних і митних складів в країнах Євросоюзу, країнах Прибалтики, в Росії, Казахстані, США і Китаї; наявність партнерів-резидентів у багатьох країнах світу, які оптимізують витрати на кожному окремому етапі перевезення.

Історія

1880 Перша згадка про холдинг 2003 2004 Створення компанії ТОВ «ВАБ Логістик» 2014 ВАБ Логістик в Китаї 2017 ВАБ Логістик в США
1880

2003

2004

В 2004 році було створено філіал в Україні.

2014

Експансія на ринку Азії.

2017

Відкриття офісу у США.

Рухомий склад

 • Понад 300 автомобілів для знімних кузовів

 • Більше 1000 знімних кузовів

 • 35 зчепів 120 м.куб.

 • 20 автомобілів для дистрибуції вантажів

 • 160 напівпричепів

Німеччина

300авто для знімних кузовів 25сцепок 120 м.куб.

Чехія

50напівпричепів 82 м.куб. 10автомобілів 3-5 тонн

Італія

20напівпричепів 82 м.куб. 10сцепок 120 м.куб.

Казахстан

20напівпричепів 82 м.куб. 10сцепок 120 м.куб.

Литва

25напівпричепів 82 м.куб. 5сцепок 120 м.куб.

Росія

25напівпричепів 82 м.куб. 5сцепок 120 м.куб.

Також співпрацюємо з найкращими підрядниками:

Як ми працюємо

 1. Запит на перевезення будь-яким зручним для вас способом (через сайт, по телефону, e-mail).
 2. Надання компанією ВАБ Логістик цінової пропозиції та умов перевезення. Терміни надання комерційної пропозиції від 30 хвилин до 24 годин, в залежності від складності завдання. Максимальний термін калькуляції 72 години за умови нестандартного перевезення, що включає в себе перевезення різними видами транспорту.
 3. Підписання контракту і протоколу узгодження ціни. Ціна не змінюється до закінчення перевезення.
 4. Забір вантажу у відправника в термін 24-48 годин після підписання протоколу узгодження ціни.
 5. Доставка вантажу.
 6. Виставлення рахунку / Оплата.
 7. Надання клієнту оригіналів документів.

Наші гарантії

1

Страхування відповідальності експедитора, відповідає за власні упущення і за помилки залученими нами підрядників на всіх етапах перевезення. Вся відповідальність за вантаж, що перевозиться знаходиться на компанії ВАБ Логістик, вам не доведеться шукати на якому етапі перевезення сталася проблема.

2

Відеофіксація прибуття / вибуття вантажу зі складів.

3

Гарантована наявність транспорту навіть у високий сезон.

4

Фіксовані ціни. Для постійних клієнтів можлива фіксація ціни на рік.

5

Тарифи на перевезення збірних вантажів дозволять вам планувати ваші поставки.

Moscow
Kyiv
Smolensk
Minsk
Brest
Vilnius
Bremen
Hamburg
Berlin
Cologne
Dresden
Basel
Brno
Milan
Sofia
Istanbul
Swidnica

Нам довіряють

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com