Вакансії

Компанія ВАБ Логістик постійно розвивається. Нам потрібні висококваліфіковані фахівці в самих різних сферах діяльності. Ми зацікавлені в тому, щоб у нас працювали найкращі фахівці. Приєднуючись до дружнього колективу ВАБ Логістик, ви отримуєте реальний шанс професійного розвитку та кар’єрного зростання. Ви будете працювати в унікальній, динамічній компанії, де створені хороші умови для розвитку Вашої кар’єри в тому напрямку, який ви виберете.

Віталій Площинський Директор ТОВ”ВАБ Логістик” +38 044 492 84 85 office@vab-logistik.com.ua

Заміщення вакантної посади «бухгалтер»

– досвід роботи бухгалтером в транспортно-експедиційних компаніях від 2 років;
– вища економічна освіта;

Менеджер з міжнародних перевезень

Представництво німецької транспортно-експедиційної компанії оголошує конкурс на посаду менеджера з міжнародних перевезень. Портрет компанії: 90 років на ринку, 90 відділень в Європі і Азії, понад 100 тис.кв.м. складських приміщень, власний автомобільний транспорт на території ЄС і в Росії.

Менеджер з продажу логістичних послуг

Представництво німецької транспортно-експедиційної компанії оголошує конкурс на посаду менеджера з продажу логістичних послуг. Портрет компанії: 90 років на ринку, 90 відділень в Європі і Азії, понад 100 тис.кв.м. складських приміщень, власний автомобільний транспорт на території ЄС і в Росії.

Нам довіряють

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com